Skup aut używanych

Zapłacimy dobre pieniądze za Twoje używane lub powypadkowe auto.

Skup aut za gotówkę

Skup aut za gotówkę
i szybkie przelewy

W naszym skupie aut każdy pojazd wyceniamy indywidualnie, dlatego zwykle oferujemy wyższe ceny odkupu, niż konkurencja. 

Auta skupujemy za gotówkę, ale wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, oferujemy również szybkie przelewy.

Po podpisaniu umowy i odebraniu pojazdu pieniądze trafiają bezpośrednio na Twoje konto w zaledwie kilka minut. To bezpieczne i wygodne

Sprawdź,
ile zapłacimy za Twoje auto

Po prostu zadzwoń do nas pod numer

+48 508 754 508

Wstępnie wycenimy Twoje auto podczas telefonicznej rozmowy. Nawet jeśli nie skorzystasz z naszych usług, będziesz miał punkt odniesienia do innych ofert. I przekonasz się, ile u nas zarobisz. 

Dzwoń teraz pod numer

+48 508 754 508

lub wyślij sms. Oddzwonimy.

Telefon do skupu samochodów
Numer

Skup aut uszkodzonych

Skupujemy także auta uszkodzone, czyli powypadkowe oraz po kolizjach, ale także wyeksploatowane. Wyceny takich pojazdów wykonujemy na podstawie szczegółowych oględzin uszkodzeń. Zawsze jednak możesz zadzwonić do nas, by poznać naszą wstępną ofertę.

Skup aut uszkodzonych

Co powinieneś wiedzieć o dobrym skupie aut?

Dobry skup aut okazuje się nie od przecenienia w wielu sytuacjach związanych z używanymi pojazdami. Co ciekawe, korzystanie z je usług często jest bardziej opłacalne, niż sprzedaż auta na własną rękę. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o dobrym skupie aut?

 

Spis treści:

 • Ile można dostać w skupie za auto?
 • Gdzie sprzedać samochód od ręki?
 • Jak działa skup aut?
 • Skup aut w każdym stanie

 

Wbrew pozorom z usług skupu aut korzysta więcej osób, niż sobie to wyobrażasz. To wcale nie jest tak, że trafiają do nas wyłącznie pojazdy, które nadają się już tylko na złom lub powypadkowe wraki. Skupujemy auta w różnym stanie technicznym, również kilkunastoletnie, zadbane egzemplarze, których ceny oscylują wokół kilkunastu tysięcy złotych. Poznaj prawdę o dobrym skupie aut. 

Ile można dostać w skupie za auto?

To, ile można dostać w skupie za auto, zależy od wielu czynników. Kwestią podstawową jest oczywiście stan techniczny pojazdu. Inny cennik stosujemy bowiem do samochodów, które faktycznie nadają się tylko do kasacji, a inny dla aut, którymi nadal może bez problemów poruszać się po drogach. Niemniej jednak w każdym z tych przypadków oferujemy zawsze konkurencyjne ceny, ponieważ wyceniamy auta nie tylko według ich roczników i przebiegów. 

 

Na to, ile można dostać w skupie za auto, wpływają u nas również: 

 • ceny rynkowe podobnych egzemplarzy,
 • wyposażenie pojazdu i jego sprawność,
 • stan karoserii, opon, wnętrza, 
 • udokumentowana historia napraw,
 • ogólny stan wizualny auta.

Powyższe czynniki bierzemy pod uwagę przy wycenie każdego pojazdu, dlatego często się zdarza, że oferujemy naszym klientom lepsze ceny za używane auto w skupie, niż nasza konkurencja. 

Gdzie sprzedać samochód od ręki?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie sprzedać samochód od ręki, to właśnie skup aut jest najkorzystniejszą opcją. Jedną z jego zalet okazuje się to, że szybko pozbędziesz się każdego pojazdu praktycznie w dowolnym stanie technicznym. Co więcej, będzie to całkowicie legalne, a za Twoje używane auto otrzymasz atrakcyjną sumę pieniędzy. 

 

Wiemy, że pytanie o to, gdzie sprzedać samochód od ręki, bardzo często pojawia się po kilku lub nawet kilkunastu próbach samodzielnego znalezienia nowego nabywcy. Dlatego niezmiennie tłumaczymy naszym potencjalnym klientom, że sprzedaż auta na własną rękę wcale nie jest tak prosta, jak się może wydawać. Wymaga bowiem doświadczenia i czasu. Dlatego w wielu przypadkach bardziej opłaca się oddać używany samochód do dobrego skupu aut. 

Jak działa skup aut?

To, jak działa skup aut, nie jest żadną tajemnicą. Oczywiście mówimy tutaj o legalnym interesie tego rodzaju. Firma taka, jak nasza, posiada również uprawnienia do recyklingu pojazdów. Dzięki temu odkupimy od Ciebie również taki pojazd, który nadaje się tylko do kasacji. Trafi on na nasz auto złom, gdzie zostanie zdemontowany i poddany utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 

 

A jak działa skup aut, gdy trafi do niego pojazd, który nadaje się do dalszej eksploatacji? Zależy to od stanu technicznego tego samochodu. Pojazdy nie wymagające napraw od razu kierowane są do odsprzedaży na rynku wtórnym. Drobne naprawy wykonujemy od ręki, natomiast auta, które wymagają poważniejszych ingerencji zwykle demontujemy. Otrzymane w ten sposób podzespoły segregujemy na te, które sprzedajemy dalej jako części używane oraz elementy, które utylizujemy. W gruncie rzeczy to, jak działa skup aut jest więc bardzo proste. 

Skup aut w każdym stanie

Skup aut w każdym stanie technicznym przyjmuje pojazdy takie jak:

 • używane, w pełni sprawne,
 • wymagające niewielkich napraw mechanicznych lub blacharskich,
 • uszkodzone w wyniku kolizji,
 • powypadkowe,
 • nadające się do kasacji z powodu wyeksploatowania lub zniszczenia. 

 

Skupujemy najczęściej samochody osobowe, w tym także SUVy, vany, modele kombi i auta miejskie. Pieniądze wypłacamy w gotówce lub szybkim przelewem niezwłocznie po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży, a najpóźniej w momencie odbioru pojazdu. Zapewniamy transport samochodów unieruchomionych za pomocą firmowej lawety. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu aut w każdym stanie.