slider
każde autood rocznika 2002
szybki dojazd
płacimy gotówką
slider
szybki dojazdŚląsk/małopolska
legalność
umowa kupna-sprzedaży

Kontakt

508754508
kontakt@skupsamochodow.info.pl
Poniedziałek - Sobota : 09.00 do 18.00
Chrzanów , Ul.Śląska 121
NIP 628-199-23-43 ,REGON 12037430

Mapa

Formularz

Jakie zalety sprzedaży do skupu?

Uczciwe zasady

Skup samochodowy, który działa na uczciwych zasadach to przejrzystość transakcji od początku do końca. Nie musimy więc martwić się ani o prawne aspekty całej transakcji, ani o to, że zostaniemy oszukani i w efekcie wylądujemy na ulicy z niczym. Podobne obawy można porównać do strachu, jaki mamy przed kupnem w hipermarkecie, gdyż mamy wrażenie, że produkty są nielegalnie w naszym kraju. To błędne myślenie, które wielokrotnie wpędziło kierowców w kłopoty.

Uczciwa wycena

To właśnie ta wartość wyróżnia dobre skupy samochodów. Jeśli jakiś sprzedawca wciska Ci kartkę pod wycieraczkę z napisem „kupię to auto” albo mówi, że „na oko pięć tysięcy” – to musisz bardzo uważać. Nie zgadzamy się ze stereotypem, że skupy muszą oszukiwać, by żyć, ale to nie znaczy, że nie ma nieuczciwych nabywców.

Wygoda

Ważna w przypadku sprzedaży samochodu jest też wygoda. W tym wypadku dojazd do klienta, wypisanie umowy, przeprowadzenie transakcji czy gotówka od ręki. Jeśli masz robić z kimś interesy, dobrze, żeby była to osoba przygotowana, chętna i profesjonalna. Co więcej, czasami w rozliczeniu za samochód możesz spróbować wybrać jakiś z oferty i wynegocjować dobrą cenę.

Rzetelność

Nasz skup to profesjonalny zakup samochodów za gotówkę. Jesteśmy doświadczoną firmą, która kieruje się uczciwością, by dać Ci więcej niż myślisz. Doceń nasze oferty i pasję, z jaką na co dzień chcemy dawać Ci satysfakcję z udanych transakcji.
 • Kupionych aut
 • +telefonów dziennie
 • Zadowolonych klientów
 • +samochodów w komisie

O naszej fimie

Kim jesteśmy, skąd przychodzimy, dokąd zmierzamy?
Postaw na doświadczenie !

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z branży samochodowej. Zajmujemy się skupem aut na terenie Małopolski oraz Śląska.
Nasza firma to wieloletnie doświadczenie, troska o klienta oraz stawianie na uczciwe i długotrwałe relacje. Sprzedaż samochodu to trudny moment.
Nawet zakładając, że nie mieliśmy z nim żadnego związku uczuciowego (a niemalże każdy jakiś ma), to niewątpliwie ogrom formalności i zabiegania o kupca może być problematyczna.
Dlatego w tym miejscu wkracza nasza firma. Jesteśmy dla Was, abyście mogli spokojnie szybko i bez przeszkód pozbyć się problemu.
Niezależnie od tego czy szukacie czegoś nowego czy już coś macie albo też zależy Wam na czasie i musicie szybko postarać się o gotówkę.
My wiemy jak to zrobić! Jesteśmy na rynku już wystarczająco długo, by doceniać swoich klientów i wiedzieć, czego potrzebują.
Chcemy im służy w każdej sytuacji, dlatego skupujemy auta wszystkich marek, niezależnie czy są dostawcze czy osobowe.
Oferujemy gotówkę od ręki, a za niektóre z modeli płacimy nawet do 80 % ich rynkowej wartości.
Wierzymy, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, a nasza firma będzie towarzyszyła Wam w najważniejszych momentach życia, czyli przy wymianach kolejnych modeli aut.
Chcemy dojrzewać razem z Wami.  Wszystkie marki
  Odkupimy praktycznie każde auto ,każdej marki w prawie każdym stanie.
  Załatwiamy formalności
  Oferujemy umowę kupna sprzedaży
  Najlepsze ceny
  Dbamy o to aby oferować naszym klientom możliwie najlepsze ceny.
  Dojeżdzamy
  Gwarantujemy dojazd do naszych klientów w obrębie województwa Śląskiego i Małopolskiego

ChceszKUPIć AUTO ?

Zapraszamy do naszego komisu
NASZ KOMIS

ChceszSPRZEDAĆ AUTO?

Wypełnij formularz - zajmie ci to tylko 2 minuty
FORMULARZ
Bądźmy w kontakcie

Wyślij do nas wiadomość